Výroba na mieru s cieľom 100% kvality znamená poznať technológie, materiál ale aj mať skúsenosti zákazníka.

Výroba na mieru

Kreativite sa medze nekladú – všetko na mieru je v podstate náš denno-denný chlebíček. Každý produkt vyžaduje prispôsobenie technológie podľa typu materiálu, no zároveň sa snažíme vyťažiť z technológie tlače a výroby maximum. Prispôsobenie grafiky, farieb rovnako i využitie špeciálnych materiálov, ktoré neustále pribúdajú. Nás nápady neobmedzujú. Nás inšpirujú!
Ste umelec alebo výrobca? Neváhajte nás kontaktovať!

potlač a šitie šerpy pre miss

digitálna potlač na látku

sublimácia na látku

Potlač látok pre Lukáša Kimličku

Lukáš Kimlička bol jeden z najznámejších slovenských módnych návrhárov. Áno, v minulom čase nakoľko posledná kolekcia, ktorú predstavil na prehliadke bola v roku 2016. Odvtedy dal prednosť jeho druhej vášni – fotografii. Neznamená to, že už od neho neuvidíme žiadne šaty, no na klasickú kolekciu asi môžeme v najbližšom čase zabudnúť. Škoda.

Potlač látok pre Veroniku Lokajíčkovú

Veronika Lokajíčková je slovenská módna návrhárka s originálnym rukopisom dizajnu, pričom pracuje so širokým portfóliom materiálov. Viac o nej sa môžete dozvedieť na jej instagrame.

Digitálna potlač látky na šaty pre Gabrielu Giotto

Gabriela Giotto je známa módna návrhárka z Trnavy, ktorá má za sebou veľa úspechov, na základe ktorých získala prezývku “Slovenský Versace”. Viac o nej sa môžete dozvedieť na jej instagrame.

Výroba nadrozmerného banera na hokej

Aj nadrozmerné banery pre nás nie sú problém! Vytlačíme na pásy látok, zošijeme a môžeme vytvoriť spevňujúci lem, či vytvoriť systém na upevnenie.