Decentné logo, menšia grafika, či potlač metráže? Kvalitu definujeme technológiou a typom látky.

Potlač na látku a textil

Spájať dizajnom oblečenia skupinu ľudí je v dnešnej dobe veľmi ľahké, keďže potlač na textil je cenovo dostupná už od pár kusov a zároveň je veľmi kvalitná. Či už sa jedná o klasické pracovné odevy s logom, športové dresy s personifikáciou alebo dokonca potlač celého balíka látky s dizajnom na mieru. Poskytujeme kvalitnú potlač na látky a textil rôznymi technológiami, pričom podľa náročnosti motívu a počtu kusov vám poradíme najlepšiu technológiu tlače.

Mikiny

Vyberte si z katalógu kvalitné mikiny na voľný čas, či prácu a doplňte ho kvalitne vytlačeným logom alebo grafikou.

Pracovné odevy

Najlepšia propagácia firmy je dobre odvedená práca vo firemnom oblečení, ktorá dobre vyzerá a funguje ako reklama…

Lehátka

Potlač látky na lehátko je ďalšia príležitosť, ako zaujať a zladiť jedinečnosť firmy, či miesta ktoré má vyzerať dobre…

Metráž

Potlač polyesterovej látky vo vašom dizajne je možnosť, ako ušiť jedinečné šaty, dresy, či doplnky do interiéru…

Buff šatky

Multifunkčné elastické šatky, bandany či buffky – obľúbený doplnok na voľný čas a šport potlačíme logom i celoplošne a zošijeme…

Dresy

Potlač dresov, tričiek na futbal, hokej, beh, voľný čas… ale aj číslovanie a personifikácia dresov na mieru…

Firemné obrusy

Výroba firemných obrusov, ktoré sú okrem iného vhodné na výstavy, či firemný dizajn interiéru…

uteráky

Potlač uterákov do bordúry ale aj celoplošná potlač. Materiálom je bavlna, polyester alebo ich kombinácia.

Potlač trička

Spomedzi potlače textilu je samozrejme najobľúbenejšia potlač tričiek, ktoré potláčame sieťotlačou, sublimáciou, digitálne ale aj nažehlením rezanej grafiky. Tlačíme na tričká, ktoré si vyberiete u nás alebo na dodané…

Potlač na mikiny

Vytvoriť set oblečenia tričko a mikina v dizajne firmy, či na voľný čas je naozaj jednoduché. Vyberiete si alebo dodáte textil a grafiku na potlač a za pár dní máte veci v jedinečnom dizajne.

Potlač na pracovné odevy

Každá firma, či živnostník vyzerajú profesionálne vo firemnom oblečení, ktoré je pekné, jednoznačne určuje firmu a zároveň robí reklamu pri každodennom stretnutí. Vhodné je spojenie loga s webstránkou, názvom firmy alebo sloganom, ktorý vás vystihuje a informuje, v akej oblasti podnikáte. Potlačiť vieme aj reflexné vesty, ktoré sú potrebné na stavbe, či častom pohybe popri cestných komunikáciách. Buďte profesionálne oblečení v jednotnom dizajne!

Potlač na látkové diely

Šijete textilné tašky, konfekciu či iné textilné výrobky,vyrábate nábytok a hľadáte osobitý dizajn látok? Čo tak potlač látkových dielov na mieru, so svojím jedinečným dizajnom?

Potlač metráže
polyesterovej látky

Špeciálnou kategóriu potlače textilu je sublimačná potlač celej rolky látky s maximálnou šírkou 160cm. Z tejto látky následne môžu vzniknúť šaty, či iné módne solitéry. Na obrázkoch je jedna z u nás tlačených kolekcií módnej návrhárky Gabriely Giotto.

Výroba a potlač buff šatky

Či už sa jedná o elastickú bandanu, multifunkčnú šatku – vieme ju potlačiť už hotovú, alebo ju kompletne vyrobíme z našej kvalitnej látky, ktorú sublimačne potlačíme vaším dizajnom.

Dresy, funkčné tričká, štartové čísla

Športové dresy na futbal, hokej, či beh potlačíme číslami, menami alebo potlačíme celoplošne látku, z ktorej sa následne dresy ušijú. Vyrobíme aj malé série dresov – už od jedného kusa! Veľmi obľúbené sú aj štartové čísla, či tričká na beh, teambuildingové aktivity…

Minidres a šál pre fanúšikov klubu

Keď človek fandí športovému klubu, či reprezentácii, je samozrejmé, že to chce ukázať všetkým. Skvelým spôsobom je minidres tímu do auta alebo do interiéru. Ďalšou možnosťou je šál pre fanúšika – fanšál, ktorý je ušitý z polyesterovej látky potlačenej na mieru.

Obrusy potlačené
vlastným dizajnom

Na výstavy, firemné akcie alebo tímové aktivity je skvelým doplnkom obrus vo firemných / tímových farbách. Veľkosť obrusu i potlače si zvolíte sami.

Uteráky s potlačou

Potlačiť uterák nie je jednoduchá vec a k dispozícii sú viaceré kombinácie látok a samotnej potlače na uterák.
Prvou možnosťou je sublimačná potlač do bordúry, pričom uterák je obojstranne bavlnený.
Druhou možnosťou je celoplošná sublimačná potlač motívu na jednu stranu uteráku, ktorá je polyesterová a druhá strana je bavlnená. Týmto spôsobom je uterák dizajnovo veľmi príťažlivý, keďže umožňuje veľmi realistickú potlač a zároveň je k dispozícii aj bavlnená strana, ktorá je pre veľa ľudí príjemná.
Športovci i turisti obľubujú skladné funkčné uteráky vyrobené zo 100% polyesteru, ktoré sú rýchloschnúce.

Vyberte si tričko, mikiny… v katalógu nášich dodávateľov

Z hľadiska pomeru kvality a ceny platí, že najlacnejšie tričká, či mikiny nemajú dlhú životnosť, kvalitu ani strih. Ponúkame tričká s krátkym aj dlhým rukávom od osvedčených dodávateľov, kde si určite vyberiete.

Naozaj sa vyvarujte nedostatočnej kvalite trička – ušetríte síce nejaké euro, no tričko nebude príjemné na nosenie, nedrží tvar a praním sa do roka rozpadne…

Kód vybraného tovaru a počet kusov nám pošlite mailom spolu so zadaním potlače. Prípadne Vám pri výbere poradíme – napíšte nám.

> Malifini online katalóg

> iTextil online katalóg

Na potlač textilu používame tieto technológie