Digitálna tlač má veľmi široké uplatnenie aj vďaka použitiu špeciálnych vodných, solventných či latexových farieb.

Digitálna tlač

Digitálna tlač priamo na textil, papier, baner či iný materiál do interiéru či exteriéru. Má výhodu v rýchlosti – nevyžaduje žiadne šablóny ako pri sieťotlači. Dosahujeme kvalitu plnofarebnej tlače s jemnými prechodmi a detailami.

digitálna potlač DTF

digitálna potlač UV

digitálna potlač DTG

Disponujeme digitálnymi tlačiarňami na báze laseru, UV, latexu, solventu, vodnej báze…. takže sa vieme prispôsobiť potrebám kvality, výdrže v exteriéri, či cene.

Výhody digitálnej tlače

  • Zkvalitná a rýchla "fototlač" vhodná už od 1 kusa
  • Zkrátka doba prípravy, rýchle dodanie
  • Zmožnosť korekcie počas tlače

Tlačiareň DTF – tlač digitálneho transféru

DTF tlačiareň umožnuje tlačiť plnofarebný motív s bielou podkladovou farbou a lepidlom priamo na transférový film šírky 60 cm tzv. “roll to roll”. Výhodou tejto technológie je takmer okamžitá tlač s minimálnymi vstupnými nákladmi.

Priama potlač textilu DTG

Špecialitou tejto tlačiarne je tlač priamo na bavlnený textil, tričká, plátené tašky, mikiny, tenisky… Tlačiť môžeme dokonca aj cez švy a rozmer je do veľkosti 40×50 cm.

Sublimačná tlačiareň

Skvelá tlačiareň, ktorú používame na široký rozsah výroby – potlače metráže, textilných banerov a reklamných pútačov, beachflagov, vlajok, štartovných čísiel… Maximálna šírka tlače je 160 cm a dĺžka je neobmedzená!

Latexová tlačiareň

Používame na výrobu na samolepky, banery, papier… Prednosťou latexových farieb je extra vysoká oteruvzdornosť a odolnosť voči UV žiareniu.

Potlač reklamných predmetov s UV tlačiarňou

S touto tlačiarňou potláčame najčastejšie reklamné predmety – perá, zapaľovače, drevené a plastové dosky… Rozmer je limitovaný na 30×40 cm a výšku tlačeného materiálu na 5 cm.

Fototlačiareň

Profesionálna veľkoformátová tlačiareň na fotografie, plagáty, letáky s možnosťou tlače do šírky 60 cm.

Tlač na solventnej tlačiarni

Vynikajúce riešenie na tlač samolepiek, kde je potrebný orez. Solventom sa dajú samozrejme tlačiť aj banery, v tomto prípade až do šírky 160 cm.