Sublimácia je najbrilantnejšia a najkvalitnejšia tlač na polyesterový materiál. Je našou špecialitou…

Sublimačná tlač

Sublimačná tlač patrí v súčasnosti medzi najmodernejšiu tlačovú technológiu, ktorá umožňuje celoplošnú tlač polyesterových materiálov, ktoré majú biely podklad.

sublimačná potlač látky – metráž

sublimačná potlač veľkých dielov látky

sublimačná potlač hrnčeka

Sublimácia je technológia tlače vo fotokvalite na rôzne typy materiálov, z ktorých sa vyrábajú reklamné banery, vlajky, transparenty, bytový textil, obrusy, športové dresy, štartovne čísla, móda, lehátka…, ale aj pevné, nenasiakavé materiály potiahnuté polyesterovým lakom, ako napr. keramika, plech, kovové príslušenstvo… Sublimácia je šetrná k životnému prostrediu.

Výhody sublimačnej tlače

  • Zúžasný, fenomenálny, nádherný a neprekonateľný spôsob tlače
  • Zmá výrazné a živé farby
  • Zkvalitná a rýchla "fototlač" vhodná už od 1 kusu
  • Zpotlačený textil nemá na rozdiel od iných technológií povrchu vrstvu, pretože pigmenty sú priamo v tkanine. Nemožno ju teda odlúpiť, či poškriabať

Nevýhody sublimačnej tlače

  • Wvýlučne len na polyester alebo materiál s veľkým podielom polyesteru, nie je možné použiť pri bavlne
  • Wtlač len na biely materiál, na farebný materiál len s obmedzeniami

Sublimačná potlač

Skvelá tlačiareň, ktorú používame na široký rozsah výroby – potlače metráže, textilných banerov a reklamných pútačov, beachflagov, vlajok, štartovných čísiel… Maximálna šírka tlače je 160 cm a dĺžka je neobmedzená!

Rotačný sublimačný lis

Špeciálny rotačný sublimačný lis má výhodu neobmedzenej dĺžky. Používa sa na prenos motívu zo špeciálneho papiera na polyesterovú látku pri vysokej teplote. Potlač je limitovaná šírkou 160 cm.

Plošný lis na sublimáciu 2m²

V našom veľkom technologickom parku máme veľa špecializovaných zariadení, medzi ktoré môžme zaradiť aj tento nadrozmerný plošný lis s pracovnou plochou až 100×200 cm.

Nažehľovacie lisy

Máme niekoľko druhov a rozmerov nažehľovacích lisov. Či už membránové na nerovné povrchy, atypické na dáždniky a čapice, až po bežné ploché lisy.