Potlač tašiek je skvelý spôsob, ako viacnásobne a prakticky spropagovať svoj biznis, či akciu.

Potlač tašiek

Tašky všetkých rozmerov a materiálov potlačíme grafikou, či samotným logom. Zvýšený záujem cítime aj pri potlači vakov, cestovných tašiek a ruksakov. Ak máte nápad na špecialitu, veríme že ju dokážeme vyrobiť a potlačiť! V našej ponuke je veľa typov tašiek – dodáme ich potlačené k Vašej spokojnosti.

potlač igelitovej LDPE tašky

potlač papierovej tašky

tlač na textilné / plátené tašky

Priznávame – potlačiť tašku grafikou je oveľa jednoduchšie, ako si vybrať veľkosť, materiál, či samotný typ tašky. Výber je obrovský a taký je aj výber technológií, ktorými vieme tašky potlačiť.

Nezabúdajme aj na skladovú dostupnosť tašiek, takže to je ďalší faktor, ktorý nás môže pri výrobe zdržať. V tomto prípade je dôležitá komunikácia – pošlite nám dopyt a my nájdeme dostupné typy tašiek plus vyberieme najvhodnejšiu technológiu na potlač konkrétnej tašky.

Potlač igelitových tašiek

Dopyt po značení igelitových tašiek stále pretrváva. Sú našou dlhoročnou špecialitou. Máme širokú ponuku LDPE tašiek so spevneným výsekom a s páskovým uchom. LDPE je možné recyklovať aj energeticky zhodnotiť.

Potlač papierových tašiek

Papierové tašky sú ekologické a často dokážu vyzdvihnúť EKO imidž firmy.

Potlač plátených tašiek

Aktuálne sú veľmi obľúbené plátené tašky, prípadne tašky z netkanej textílie. Podľa typu grafiky a tašky zvolíme najvhodnejšiu technológiu. Vieme dodať rôzne typy tašiek, prípadne potlačíme vami dodané.

Potlač vaku

Potlač polyesterového alebo bavlneného vaku je taktiež veľmi žiadaná, čo je pochopiteľné, pretože vak je veľmi praktický. Potlačou vaku získate skvelý reklamný predmet vhodný na turistiku i voľný čas… Podľa typu grafiky a materiálu vyberieme najvhodnejšiu technológiu potlače.

Potlač tašiek a ruksakov

Potlač tašiek a ruksakov je veľmi závislá od materiálu a tvaru tašky a typu dizajnu. Preto vám na tlač odporučíme technológiu najlepšiu na vami vybraný tovar, ktorá zabezpečí dlhú výdrž a pekný vzhľad. Nevzdávajte sa svojich snov a oslovte nás s vašimi požiavkami na potlač zložitejších tvarov tašiek či ruksakov.