Kvalitná potlač trička sa ukáže časom a po vypraní. U nás oceníte kvalitu, rôznorodosť ponuky a rýchlosť.

Potlač na tričká

Poskytujeme kvalitnú potlač na tričká rôznymi technológiami, pričom podľa náročnosti motívu a počtu kusov vám poradíme najvhodnejšiu technológiu tlače. Inšpirujeme sa aktuálnymi trendami a snažíme sa využívať novinky výrobcov farieb, kde najmä tie na efekty dokážu posunúť dizajn trička.

Farby na potlač trička sú samozrejme ekologické. Potlač môžeme robiť sieťotlačou, sublimáciou, digitálne, ale aj nažehlením rezanej grafiky. Či už chcete potlač trička na rodinnú alebo firemnú akciu, poteší vás, že tričká z našej ponuky sú výbornej kvality, ale môžme tlačiť aj na vami dodané tričká (nutné otestovať).

sieťotlač napeňovacou farbou

digitálna potlač = kvalita fototlače

sublimačná potlač / celoplošná

Ako potlačiť tričko

Potlač trička s logom, grafikou, či fotkou je dnes bežná nielen vo forme firemnej identity, ale aj ako vyjadrenie kreativity, či príslušnosti k istej skupine ľudí. Aká technológia potlače trička je však tá správna?

Technológia potlače trička je súhrou viacerých parametrov

  • počet tričiek, ktoré treba potlačiť
  • farebnosť / motív grafiky
  • veľkosť potlače
  • materiál trička

Vyberte si tričko v katalógu nášich dodávateľov

Z hľadiska pomeru kvality a ceny platí, že najlacnejšie tričká nemajú dlhú životnosť, kvalitu ani strih. Ponúkame tričká s krátkym aj dlhým rukávom od osvedčených dodávateľov, kde si určite vyberiete. Naozaj sa vyvarujte nedostatočnej kvalite trička – ušetríte síce nejaké euro, no tričko nebude príjemné na nosenie, nedrží tvar a praním sa do roka rozpadne…

Kód vybraného tovaru a počet kusov nám pošlite mailom spolu so zadaním potlače. Prípadne Vám pri výbere poradíme – napíšte nám.

> Malifini online katalóg

> iTextil online katalóg

Tričko potlačené sieťotlačou má najvyššiu odolnosť

Potlač trička technológiou sieťotlače prináša významné výhody: kvalitu a najvyššiu trvanlivosť. Vzhľadom na náročnejšiu prípravu do výroby je ideálna na väčšie množstvá. Nebránime sa však aj malým sériám.

Sieťotlačová fotorealistická tlač

Je špecifický druh rastrovej tlače na farebný materiál, ktorý umožňuje vytvoriť realistický obraz zo 6- až 10-tich farieb. Najväčšou výhodou je menší nános farby, výsledkom čoho je tlač jemná a vzdušná.

Napeňovacia tlač na tričko

Sieťotlač s použitím napeňovacej farby je v podstate 3D tlačou na tričkou. Už jedna vrstva vytvorí veľmi efektné vystúpenie grafiky, či písma. Ďalšou možnosťou je ďalšie vrstvenie alebo kombinácia s inou efektnou farbou.

Reflexná farba na tričku

Potlač reflexnou farbou je veľmi efektná, pretože odráža svetlo a zdá sa, akoby svietila.

na svetlev tme
na svetlev tme

Fotoluminiscentná tlač na tričko

Ďalšou efektnou možnosťou potlače trička je fotoluminiscentná tlač, vďaka ktorej bude grafika po nabití na svetle svietiť v tme.

Odfarbovanie trička – discharge farba

Ďalší zaujímavý špeciálny efekt, kde sa nevyužíva tlač farbami, ale naopak, tlač odfarbovaním. Pôvodná farba bavlny nie je vždy rovnaká, tak sa každé tričko môže stať originálom. Tlač je tak vzdušnejšia a príjemná na dotyk. Opätovne pri kombinácii s klasickou tlačou je možné dosiahnuť ďalšie zaujímavé efekty.

Sieťotlačový transfér

Táto sieťotlačová technológia si zachováva všetky dobré vlastnosti sieťotlače – čiže dlhú životnosť, odolnosť, špeciálne farby a zároveň pridáva vynikajúcu detailnosť a precíznosť tvaru. 

Digitálna potlač trička

Digitálna tlač je reklamná tlač priamo na biely aj farebný bavlnený textil. Je výhodnejšia pri menších sériách a má kvalitu fototlače.

Sublimačná tlač na tričko

Sublimačná tlač je vhodná len pre polyesterové tričká, kde sa dá aplikovať lokálne, ale aj celoplošne. Pri potlači celého trička treba vhodne zvoliť grafiku, pretože pod rukávmi a niekedy aj na bokoch sú prelisy, ktoré nie je možné 100% potlačiť. Pri nosení však tieto malé nedokonalosti nevidieť.
Sublimácia je vhodná na športové tričká a dresy, kde oceníte vzdušnosť a neskutočnú odolnosť potlače.

Rezaný flok / flex na tričku

Nejedná sa o potlač ale je to ďalšia možnosť ako vytvoriť výnimočné tričko. Pri floku sa jedná o semišový povrch nažehľovacieho materiálu a flex má zase akoby gumový povrch. Je to technológia vhodná skôr pre jednoduchšiu grafiku.

Na potlač tričiek používame tieto technológie

Pár príkladov našej potlače trička sieťotlačou, sublimačnou a taktiež digitálnou tlačou.