Sieťotlač ponúka najvyššiu kvalitu, skvelý výber špeciálnych farieb a najvyššiu úroveň nášho remesla.

Sieťotlač na textil a reklamné predmety

Sieťotlačou je možné tlačiť motívy, ktoré sú veľmi odolné voči opotrebovaniu a navyše ich možno doplniť množstvom jedinečných efektov, ktoré dodajú dizajnu úplne nový rozmer.

sieťotlač pantone / priamou farbou

fotorealistická sieťotlač

sieťotlač špeciálnymi farbami

Sieťotlač vyžaduje zložitejšiu prípravu, pretože každá farba motívu potrebuje samostatnú šablónu. Výber a vyváženie jednotlivých farebných odtieňov sa vykonáva ručne, na základe osobných skúseností alebo tlačových testov, aby sa zabezpečila čo najvernejšia reprodukcia dodanej predlohy. 

Na sieťotlač používame typovo rôzne farby, tak aby sme dosiahli požadovaný efekt. Patria medzi ne vodné, plastizolové, riedidlové, reflexné, metalické, fotoluminiscentné, napeňovacie, 3D, neonové farby, v prípade potreby však vieme aplikovať aj farby podľa špeciálneho dopytu klienta.

Výhody sieťotlače

  • Zvýborná cena - pri väčšom počte kusov potlačených predmetov – čím viac, tým výhodnejšie
  • Zvýnimočnosť – sieťotlač umožňuje použiť špeciálne farby ako sú napr. zlatá, strieborná, svetielkujúca – fluorescenčná, neónová farba, napeňujúca farba, či farba reagujúcu na vodu, pot, svetlo alebo teplo
  • Zfarba presne na mieru – či už logo alebo slogan, grafika – vieme namiešať presnú Pantone farbu, takže aj na textile bude farba úplne zhodná s vašim dizajn manuálom
  • Zvysoká kvalita a rýchlosť tlače
  • ZJe vhodná na ploché predmety

Nevýhody sieťotlače

  • Wkaždá farba vyžaduje šablónu
  • Wmaximálny počet farieb v grafike je 10, pokiaľ to motív dovolí
  • Wna menší počet produktov je drahšia ako iné metódy tlače

Profesionálny sieťotlačový karusel M&R

Disponujeme 12-farebným/14-ramenným karuselom. Je to naša „vlajková loď“. Umožňuje nám viacfarebnú sieťotlač vo vysokej kvalite a nezaskočí ho ani veľké množstvo za pomerne krátky čas.

Ďalšie technické zariadenia na sieťotlač

Počas našej vyše 30-ročnej histórie sa naše vybavenie postupne rozširovalo a keďže sieťotlač bola a je vynikajúcim riešením tlače, máme na každú špecialitu aj príslušné zariadenie.
Spomenieme ešte 3 karusely – 4-ramenný karusel, karusel s  jedným ramenom s možnosťou tlače 60x90cm a ďalší jednoramenný s možnosťou tlače 33x40cm.
Na týchto strojoch tlačíme: PE tašky, papierové tašky, transféry, reklamné predmety, kalendáre, diáre… jednoducho všetko, čo má rovný povrch..