Prezentácia firmy je súčasť marketingu. Každý kontakt s budúcim klientom by mal byť obalený firemnou identitou.

Prezentácia firmy

Marketing firmy je založený na komplexnom a zjednotenom pôsobení s firemnými farbami a vizuálom na všetkých platformách, ktoré má na očiach každý zákazník. Vhodnou kombináciou bannerov, tabúľ, samolepiek, letákov či roll-upov docielite excelentnú profesionálnu prezentáciu, ktorá prinesie cielených zákazníkov.

vyrobíme beach flag na mieru

Roll-up je skvelá prenosná reklama

reklamné / informačné tabule

Potlač reklamných banerov

Reklamné banery vyrábame buď z PVC materiálu alebo z polyesterovej látky. Výhodou texilného baneru je najmä nízka hmotnosť. Banery sú štandardne dodávané s očkami po obvode. Podľa požiadavky zákazníka vieme vyrobiť aj iný spôsob uchytenia.

Výroba beach flagov

Beach flag sa teší veľkej obľube najmä z dôvodu ľahkej inštalácie a skvelej propagácie. Je navyše vhodný do interiéru aj exteriéru. K dispozícii sú rôzne prevedenia, možnosť fototlače, sloganu či loga. K dispozícii sú 4 veľkosti a k nim Vám môžeme dodať aj stojan.

Výroba informačných tabúľ

Informačné aj reklamné tabule vyrábame rôznymi spôsobmi podľa typu grafiky a chute zákazníka. Tabule môžu byť z rôznych materiálov a potlač môže byť napr. celoplošnou samolepkou s lamináciou alebo rezanou samolepkou.

Výroba reklamy
typu roll-up

Vynikajúca forma prezentácie s možnosťou vysvetlenia ponuky, či celofarebnou grafikou. Výhodou je nízka hmotnosť, opakované použitie a vynikajúca schopnosť pochopenia prezentácie zákazníkom.

Tlač vizitiek a letákov

Ak ste živnostník, firma či len jednoducho potrebujete vizitky – u nás vyrobíme vizitky na mieru. Letáky, či iné tlačené materiály dodáme na mieru a v prvotriednej kvalite.

Reklamný polep

Na polep používame samolepku, ktorú potlačíme grafikou a laminujeme – tak zabezpečíme vysokú odolnosť voči oteru a UV žiareniu. Druhou možnosťou je vyrezanie farebnej samolepky, ktorá má sama osebe vysokú odolnosť. Aplikovať si samolepky môžete sami alebo vám ich nalepíme my.

Reklamné rohožky s potlačou

Skvelým a jedinečným reklamným predmetom je rohožka pod nohy s potlačou, ktorá výrazne zvýši firemnú identitu priestorov. Výroba spočíva vo vystrihnutí polyesterového interiérového koberca so strednou záťažou na rozmer max. 100x150cm a následne sa potlačí celofarebne. Koberec je podšitý technickým filcom a zo spodu sú bodky s parciálnej gumy. Dokončujúcou operáciou je obšitie. Vhodný je nielen do firemných priestorov ale aj do klubov, šatní, skúšovných kabín, detských centier…