Transfér je potlač, kde sa na cieľový materiál alebo predmet prenesie už vopred vytlačená grafika.

Tlačové transféry

Transféry aplikujeme tam, kde nie je možná priama tlač na predmet alebo je príliš náročná grafika (prechody a podobne). Je možné dodať samotný transfér alebo ho aplikujeme u nás.

sieťotlačový transfér

digitálne tlačený transfér

rezaný flex a flock transfér

Sieťotlačové transféry

Sieťotlačové transféry sa oplatia pri vyššom počte produktov. Môžu byť jednofarebné alebo viacfarebné. Kvalita je vynikajúca a skvele sa aplikujú.

Digitálne tlačený transfér DTF

Digitálny transfér je rýchly, plnofarebný, so skvelým podaním prechodov a taktiež je neskutočne pružný. Je vhodný aj na menšie zákazky. Ako pri všetkých transféroch aj tu platí, že vám vyrobíme a dodáme len samotné transféry, alebo ich aplikujeme u nás.

Transfér s flex a flok

Jedinečné riešenie označenia textilu, ktoré skvele vyzerá a flex sa vyznačuje veľkou pružnosťou. Režeme ho z kvalitného materiálu. Vhodné na označovanie športových dresov, čísla, personifikáciu. Farebnosť je obmedzená výrobcom fólií, no určite nájdeme vhodnú pre vaše použitie.

Digitálne tlačený flex s orezom

Digitálne tlačený flex – označujeme aj ako printflex – má výhodu vo farebných prechodoch. Je veľmi odolný a kvalitný.

Sublimačne tlačený transfér

Skvelé riešenie na polyesterový materiál vyznačujúce sa brilantnými farbami a nenahmateľnou tlačou. Aj tento transfér je vhodný na ďalšie spracovanie, ktoré pre Vás nažehlíme u nás, ale je tu aj možnosť dodať vám potlačenú grafiku na transférovom papieri.